top of page

Gepubliceerde foto's

De op deze website gepubliceerde foto's zijn aangeleverd door onze leden/fokkers, of waren al in het bezit van de Nederlandse Foxterrier Club. Verder hebben we een aantal mooie foto's ontvangen van (professionele) fotografen die tevens lid zijn van de club, zoals Bernetta en Heidi, die deze foto's belangeloos aan de N.F.C. hebben geschonken. Meen je dat er een foto gepubliceerd wordt waar auteursrechten aan verbonden zijn, geef dit dan door via info@nederlandsefoxterirerclub.nl, dan zullen we daarna zo spoedig mogelijk deze foto's verwijderen.

Heb je zelf nog mooie foto's van je Foxterrier, en mogen die ook op de website gepubliceerd worden, mail deze dan ook naar info@nederlandsefoxterrierclub.nl

De foto's worden anoniem geplaatst, dat wil zeggen, geen naam van de fotograaf en ook niet van de eigenaar van de Fox(en).

Comments


bottom of page