top of page

Serieus op zoek naar een Foxterrier gefokt volgens ons Verenigingsfokreglement?


Er zijn nog een aantal mooie gladhaar puppen beschikbaar.

Bij Heidi V. Nuyssenborgh zijn op 26 januari 2023 vijf puppen geboren. Te weten drie reutje en twee teefjes.

Interesse? Zoek dan contact via 0622374119

Tevens is er op 26 januari 2023 een nest Gladhaar Foxterriers geboren bij Hildeward Hoenderken, en wel een reutje en drie teefjes. Je kunt Hildeward bereiken via 06 19612907

De Nederlandse Foxterrier Club heeft een Verenigingsfokreglement (VFR). De doelstelling hiervan is het behoud van het Foxterrierras, zodat de kwaliteit en de gezondheid van het ras voor nu en de toekomst gewaarborgd blijft. Alle fokkers die lid zijn van onze vereniging, zijn verplicht om zich te houden aan het fokreglement van de N.F.C.. Het fokken volgens het fokreglement geeft jou als Foxterrierkoper een extra stuk zekerheid als je een Foxterrier koopt bij de fokkers van de Nederlandse Foxterrier Club.

Comments


bottom of page